Opera ruszy z własną platformą VOD. Startuje limitowana i ekskluzywna wersja beta.

Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która dziś otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo.

Aby otrzymać zaproszenie do ekskluzywnego programu beta z bardzo limitowaną liczbą miejsc, który zostanie otwarty w ciągu kilku dni, należy się zarejestrować na specjalnej stronie internetowej. Loomi zostanie udostępnione szerokiej grupie użytkowników w niedalekiej przyszłości.

Jako firma od dawna mamy silną pozycję na polskim rynku. To we Wrocławiu i Warszawie powstaje wiele z naszych przeglądarek. Dziś z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce uruchomimy nowy innowacyjny serwis VOD.

Krystian Kolondra, Wiceprezes Opera

Opera to wiodący globalny innowator z zaangażowaną i rosnącą bazą setek milionów aktywnych miesięcznie użytkowników. Opierając się na ponad 20 latach doświadczenia w dziedzinie innowacji internetowych, począwszy od produktów przeglądarkowych, Opera w coraz większym stopniu wykorzystuje swoją markę, a także ogromną i bardzo aktywną bazę użytkowników w celu rozszerzenia swojej oferty i działalności.

Dziś Opera oferuje użytkownikom na całym świecie szereg produktów i usług, w tym przeglądarki na komputery PC i urządzenia mobilne. Opera ma siedzibę w Oslo w Norwegii i jest notowana na giełdzie NASDAQ (OPRA).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.